Strona główna / Lokalne / Dzień Kobiet. Obecne i byłe radne już świętowały

Dzień Kobiet. Obecne i byłe radne już świętowały

Najlepsze życzenia, słodki poczęstunek, kwiaty, rozmowy, tak było dziś w Urzędzie Miejskim w Świnoujściu podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet. Spotkanie dedykowane wszystkim Paniom piastującym funkcję radnej obecnej i wszystkich ubiegłych kadencji. Odbyło się  z inicjatywy Przewodniczącej Rady Miasta Elżbiety Jabłońskiej.

„Cieszę się, że mogłyśmy się spotkać w takim gronie z okazji Dnia Kobiet, ale także przypadającej w tym roku 30. rocznicy pierwszych wyborów samorządowych. Cieszy także fakt, że z roku na rok przybywa kobiet radnych w naszym mieście. Organizując to spotkanie zależało mi, aby było ono okazją do wymiany doświadczeń, dzielenia się pomysłami osób, którym bliskie są sprawy naszego miasta” – powiedziała na powitanie Przewodnicząca Rady  Miasta Elżbieta Jabłońska.

Zgromadzone na spotkaniu Panie otrzymały życzenia i kwiaty  od Zastępcy Prezydenta Pawła Sujki. Wśród obecnych były osoby, które piastowały funkcje radnych przez kilka kadencji i choć przeszły w stan spoczynku, nadal ważne są dla nich sprawy miasta i mieszkańców. Panie zadawały liczne pytania Prezydent Barbarze Michalskiej o realizowane na terenie miasta inwestycje.

Spotkanie umilił występ zespołu wokalnego ,,Wiolinki” pod opieką kierownik filii MDK Warszów Magdaleny Tereszko. Było to już drugie takie spotkanie,  zakończyło się wspólnym zdjęciem wszystkich pań.

Joanna Ścigała

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Wybrano wykonawcę termomodernizacji budynku magistratu

Szczecińska spółka Baueffect sp. z o.o. wykona I etap prac w ramach termomodernizacji budynku Urzędu …

Jeden komentarz

  1. I co cieszyły się te panie z głupot opowiadanych przez Michalską jak na przykład ta że remont 300 metrów Wojska Polskiego będzie trwał 10 miesięcy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.