Strona główna / Lokalne / Remondis nie będzie już sypać ulic piaskiem. Inna firma wygrała przetarg

Remondis nie będzie już sypać ulic piaskiem. Inna firma wygrała przetarg

Do tej pory ulice, chodniki i ścieżki rowerowe odśnieżała firma Remondis. Właśnie rozstrzygnięto jedną z części przetargu – tę dotycząca o zimowym utrzymaniu terenów miejskich w Świnoujściu.

Startowały dwie firmy: Remondis oraz Trans Masz ze Stargardu. Oferta tej drugiej firmy została uznana za najkorzystniejszą – była o ponad 1,8 mln zł niższa od konkurenta.

O nowej firmie niewiele wiadomo. Na ma strony internetowej, a profil na Facebooku był ostatni raz uaktualniony w 2017 roku. Jednak to jedna z większych firm funkcjonujących w Stargardzie.

TRANS-MASZ Spółka Akcyjna została zawiązana 15 listopada 2000 w drodze prywatyzacji Przedsiębiorstwa Transportu i Maszyn Drogowych, które istniało w różnych formach własności od 1959 roku. Firma specjalizuje się w robotach i usługach na rzecz drogownictwa. Pochodzi ze Stargardu.

Firma wykonuje także usługi w zakresie letniego utrzymania dróg, m.in. powierzchniowego utrwalenia nawierzchni. Zajmuje się także zimowym utrzymaniem dróg – posiada bazę nowoczesnych solarek i pługów.

Zobacz również

208. parkrun po mistrzowsku

208. parkrun stał się okazją do gratulacji dla Karoliny Romańskiej za zdobycie medalu w 13 …

2 komentarze

  1. I bardzo dobrze. Wreszczie ktoś bedzie odsniezal a nie sciemniał. Ta firma utrzymuje drogi wokoło szczecina i jest solidna.

  2. A to dlatego Remondis podnosi ceny śmieci dla podmiotów gospodarczych od 1 kwietnia. Wszystko jasne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.