Strona główna / Koronawirus / Wystąpienie Prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza

Wystąpienie Prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza

O apelu do pracowników oświaty, gotowości Miasta do zakupu testów na obecność koronawirusa i możliwościach przeprowadzenia ich w naszym mieście oraz o branży turystycznej i jej pracownikach, a także zespole ds. rozpatrywania wniosków przedsiębiorców o rozłożenie na raty bądź odroczenia płatności.

Zobacz również

Wiceminister Bartosz Grodecki interweniuje w sprawie sytuacji Polaków w landzie Meklemburgia – Pomorze Przednie

Bartosz Grodecki – podsekretarz stanu w MSWiA i koordynator ds. polsko-niemieckiej współpracy przygranicznej i regionalnej …

4 komentarze

  1. Wszystkim osobom na kwarantannie należy zrobić testy …koniecznie i wszystkim,którzy mają oznaki wskazujące, że mogą mieć koronowirusa.Seniorzy powinni dostać maseczki i płyny dezynfekujace.Nie wszyscy są zaopiekowani.

  2. Co za hipokryta ! Tu mówi o kilkuset złotowych zasiłkach, a poprzez swoje apelowanie do ministra spraw wewnętrznych o obowiązkową kwarantannę dla Polaków mieszkających w miejscowościach przygranicznych i przekraczających granicę w celu udania się do pracy doprowadził do tego, że więcej ludzi pójdzie na te zasiłki, gdyż nie mogąc dojeżdżać (w obie strony) straci ją ! A może przed wprowadzeniem takich obostrzeń warto było zapoznać się ze statystyką ? Ile jest przypadków zachorowań przy zachodniej granicy, a ile w centralnej Polsce ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.