Strona główna / Koronawirus / Świnoujścianin nakaszlał na kobietę mówiąc, że choruje na koronawirusa. 31-latek przed sądem

Świnoujścianin nakaszlał na kobietę mówiąc, że choruje na koronawirusa. 31-latek przed sądem

Skrajną lekkomyślnością i nieodpowiedzialnością wykazał się 31-letni mieszkaniec Świnoujścia, który najpierw nakaszlał na kobietę, a następnie dodał, że jest chory na koronowirusa. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia błyskawicznie ustalili opisanego mężczyznę. Jak się okazało, 31-latek tłumaczył, że całe zajście miało być formą żartu z okazji Prima Aprilis. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia błyskawicznie ustalili sprawcę ponurego żartu. 31-letni mieszkaniec Świnoujścia nie miał objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem, ponadto przyznał, że jest zdrowy, a jego zachowanie miało być jedynie formą żartu z okazji Prima Aprilis.

Ze względu na skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny, funkcjonariusze policji postanowili skierować wobec 31-latka wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Świnoujściu.

st. post. Kamil Zwierzchowski

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Zobacz również

Będzie spotkanie przy polsko-niemieckiej granicy

Świnoujska branża turystyczna chce szybszego otwarcia granicy polsko-niemieckiej. Każdy dzień przestoju hoteli i restauracji, to …

Jeden komentarz

  1. Nie koronowirusa tylko koronAwirusa literówka jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.