Strona główna / Lokalne / Policjanci złapali sprawcę napadu na ekspedientkę. Ukradł 2 tys. złotych

Policjanci złapali sprawcę napadu na ekspedientkę. Ukradł 2 tys. złotych

Policjanci ze Świnoujścia zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który zamaskowany wtargnął do sklepu spożywczego przy ulicy Matejki. Groził ekspedientce nożem, ukradł z kasy sklepu blisko 2 tysiące złotych. 33-latkowi grozi teraz od 3 lat do 15 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałkowy wieczór, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, zostali powiadomieni o dokonaniu rozboju w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Świnoujścia.

Zamaskowany mężczyzna, grożąc ekspedientce nożem, dokonał kradzieży blisko dwóch tysięcy złotych z kasy sklepu, po czym uciekł.

– W wyniku podjętych działań zaledwie kilkanaście godzin od dokonania rozboju 33-letni mieszkaniec Świnoujścia został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju, o dalszych losach 33-latka zadecyduje Sąd, który rozpatrzy wniosek Prokuratury o areszt dla mężczyzny – informuje st. post. Kamil Zwierzchowski ze świnoujskiej policji.

Zgodnie z artykułem 280 Kodeksu Karnego, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 lat do 15 lat.

Zobacz również

Będzie spotkanie przy polsko-niemieckiej granicy

Świnoujska branża turystyczna chce szybszego otwarcia granicy polsko-niemieckiej. Każdy dzień przestoju hoteli i restauracji, to …

Jeden komentarz

  1. Sami każą teraz się zamaskować niby dla zdrowia, a ciekawe jak ten przepis ma się do zasłaniania twarzy co uniemożliwia identyfikację?
    Oczywiście bandyckiego zachowania nie pochwalam i jak najbardziej brawo za szybkie ujęcie sprawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.