Strona główna / Koronawirus / Hotele ruszą po majówkowym weekendzie? Zaplanowane do otwarcia w drugiej fazie

Hotele ruszą po majówkowym weekendzie? Zaplanowane do otwarcia w drugiej fazie

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że od 20 kwietnia rozpoczyna się nowy etap odmrażania gospodarki. Plan jest czterofazowy. W pierwszej kolejności będą otwarte parki i lasy, poluzowane zostaną zasady funkcjonowania sklepów. W kolejnej fazie zamierza się uruchomić hotele i inne miejsca noclegowe.

Mateusz Morawiecki zapowiedział, że na dalszych etapach łagodzenia przepisów związanych z epidemią koronawirusa będą otwierane kolejno rzemiosło, a następnie handel i usługi. Podkreślił, że decyzja o przejściu do kolejnego etapu zostanie podjęta po spełnieniu niezbędnych warunków: analizy przyrostu zachorowań, wydajności służby zdrowia oraz realizacji wytycznych sanitarnych.

Premier tłumaczył, że aby przejść do kolejnej fazy odmrażania gospodarki nie może dojść do lawinowego wzrostu zachorowań na COVID 19. Szacuje, że kolejny etap może być uruchomiony nie wcześniej niż za tydzień, jednak zastrzegł, że czas ten może potrwać nawet 3 tygodnie.

Zobacz również

Wszystkich Świętych. Zmiany w ruchu w rejonie cmentarza

Od godziny 8.00 w sobotę 30 października 2021r. do godziny 8.00 we wtorek 2 listopada …

9 komentarzy

 1. Hotel Właściciel

  Widze, że tu nikt nie wie jak gospodarka funkcjonuje. Bez szwabów nie będzie roboty, a bez roboty nie będzie zapłaty. Jeżeli czuje się w pracy wykorzystany to szukam sobie coś lepszego. Marudzić i wyzywać na innych nie zmieni sytuacji.

 2. Kasa misiu nic więcej

  Spadać, znowu szwabow najedzie, jest ok, przynajmniej luźniej wszędzie, niech dopiero po wakacjach zniosa restrykcje, damy sobie radę, od szwabow trzeba odpocząć, smierdza mi ich euro

 3. Na zdjeciu Radisson i Hilton którego pracownicy zostali potraktowani jak śmieci!! Zostali zmuszeni do podpisania bezpłatnych urlopow bo w przeciwnym razie zostaliby zwolnieni natychmiastowo! Ta firma to pomyłka, nie wypłacili wypłat procownikom a 70% zwolnili, ludzie bez grosza przy duszy zostali na cienkim lodzie a większość z nich w obcym państwie. Nikt Wam tego nie podaruje!!

  • Widze, że tu nikt nie wie jak gospodarka funkcjonuje. Bez szwabów nie będzie roboty, a bez roboty nie będzie zapłaty. Jeżeli czuje się w pracy wykorzystany to szukam sobie coś lepszego. Marudzić i wyzywać na innych nie zmieni sytuacji.

 4. Zdrojowa Hotels zwolniła swoich pracowników. Zmusiła do podpisania bezpłatnych urlopow, obiecała że opłaci wszystkie składki w czasie jego trwania jezeli tylko podpiszą. Od dziś pracownicy są zmuszeni samemu opłacić ZUS!!! Albo pójść i zarejestrować się jako bezrobotni!! Nie dość że wykorzystywali ludzi wcześniej to w czasie trawania pandemii chcą sie na nich dorobić!!
  Ludzie otwierać oczy!!!

  • Hotel Właściciel

   Widze, że tu nikt nie wie jak gospodarka funkcjonuje. Bez szwabów nie będzie roboty, a bez roboty nie będzie zapłaty. Jeżeli czuje się w pracy wykorzystany to szukam sobie coś lepszego. Marudzić i wyzywać na innych nie zmieni sytuacji.

  • TYLKO PRAWDA- a co to ma wspólnego z tematem? Zdrojowa to tylko jeden z 800 obiektów noclegowych w Świnoujściu! Restauracje, transport, sklepy itd- otwierać! Niech wróci życie i praca,.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.