Strona główna / Lokalne / Kolejny raz szukają chętnej firmy do wybudowania ścianki wspinaczkowej

Kolejny raz szukają chętnej firmy do wybudowania ścianki wspinaczkowej

Do 30 kwietnia zainteresowani mogli składać oferty na wykonanie ścianki wspinaczkowej w sali sportowej przy Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki przy ul. Gdyńskiej 26. To drugi przetarg ogłoszony na realizację tego zadania.

Jest to projekt, który realizowany będzie w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Świnoujście. Inicjatorem powstania tej inwestycji w naszym mieście jest Stowarzyszenie Wspinaczkowe „Strong – Fingers” ze Świnoujścia.

Celem budowy sztucznej ścianki wspinaczkowej jest stworzenie miejsca, w którym ludzie interesujący się wspinaczką, będą mogli swobodnie trenować, zwiększać swoje umiejętności. Będzie to doskonałe miejsce do nauki i propagowania tej formy aktywności tak wśród najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Świnoujścia.

Po wielu analizach uznano, że najlepszym miejscem dla takiej inwestycji będzie powstające Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki przy ul. Gdyńskiej.

Wybrany w przetargu wykonawca będzie miał za zadanie opracować projekt budowlano – wykonawczy, montaż ściany wspinaczkowej oraz wykonanie wszystkich niezbędnych robót towarzyszących. Ściana wspinaczkowa o charakterze sportowo rekreacyjnym będzie zlokalizowana na sali sportowej. Ściana wspinaczkowa przeznaczona jest do prowadzenia wspinaczki sportowej, szkoleniowej i rekreacyjnej. Projekt będzie realizowany w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”.

Zobacz również

Camping wypełniony niemal w 100 procentach. Namiotów też jest bardzo dużo

Pola campingowe nad morzem przeżywają prawdziwe oblężenie. W niektórych miejscowościach turystycznych nie ma gdzie wcisnąć …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.