Strona główna / Lokalne / Wykonano próbę szczelności dachu

Wykonano próbę szczelności dachu

Budowa kompleksu obiektów sportowych przy CEZIT idzie pełną parą. W ostatnich dniach na budowie była przeprowadzana próba szczelności stropodachu łącznika i zaplecza szatniowego, która polega na zamknięciu odpływów i napełnieniu dachu wodą w celu ujawnienia ewentualnych nieszczelności. Po przeprowadzeniu próby, woda została spuszczona. Próby takie będą powtarzane w najbliższych dniach.

To jedna najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców inwestycji mającej na celu rozbudowę ogólnodostępnej infrastruktury sportowej. W ramach projektu powstanie 25-metrowy, sportowy basen pływacki, basen dla dzieci i elementy rekreacji wodnej. Ponadto powstanie szkolna sala sportowa połączona łącznikiem z budynkiem dydaktycznym, wielofunkcyjne boisko sportowe, zagospodarowanie terenu wokół obiektów CEZiT oraz miejsca parkingowe dla osób korzystających z obiektów. W zadaniu ujęto również nadbudowę istniejącej szkoły zawierającą pracownie gastronomiczne i sale wykładowe.

Celem inwestycji jest zarówno podnoszenie możliwości treningowych i nauki wychowania fizycznego w szkole, umożliwienie nauki pływania dla dzieci i młodzieży ze świnoujskich placówek oświatowych oraz umożliwienie mieszkańcom miasta czynnego spędzania czasu wolnego na ogólnodostępnych obiektach sportowo-rekreacyjnych.

 

Zobacz również

Przejazd tunelem w Świnoujściu nie będzie możliwy w przyszłym roku

Tunel w Świnoujściu, chociaż jest już w 100 proc. wywiercony, to przejazd nim będzie możliwy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.