Strona główna / Lokalne / Samorząd: Od 1 lipca opłaty wrócą do normalnych stawek

Samorząd: Od 1 lipca opłaty wrócą do normalnych stawek

Ostatnia szansa dla przedsiębiorców ze Świnoujścia na obniżenie kosztów. Przygraniczni handlarze mogą obniżyć czynsz do złotówki, a handlujący na targowisku „Pod Zegarem” o 50 procent. Od 1 lipca opłaty wrócą do normalnych stawek.

– Wszelkie ulgi których udzielamy naszym przedsiębiorcom odbywają się na wniosek. Jeżeli ktoś prowadzi działalność i ma problemy, bo np. nie ma klientów i tę działalność zawiesił, musi złożyć wniosek do odpowiedniego urzędu czy instytucji wnioskując o zmniejszenie lub zawieszenie opłaty – tłumaczy  Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia.

O 50-procent mniej mogą zapłacić także przedsiębiorcy wynajmujący grunty lub lokale od miasta, Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej lub Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świnoujściu. Także oni powinni złożyć wniosek.

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Jeden komentarz

  1. W nawet biedniejszych miastach władze obniżają stawki podatków i opłat nawet od końca roku żeby przedsiębiorcy mogli stanąć na nogi. A w naszym bogatym mieście jak zawsze najważniejsze jest łupienie mieszkańców i przedsiębiorców. Taki prezydent będzie odgwizdywał swoje sukcesy za które my będziemy płacić. Ponieważ admin nie wpuszcza niektórych komentarzy to zrobiłem sobie skreena tego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.