Strona główna / Lokalne / Przetarg rozstrzygnięty, ruszają prace przy placu zabaw na Warszowie

Przetarg rozstrzygnięty, ruszają prace przy placu zabaw na Warszowie

W maju rozstrzygnięto przetarg na wykonanie placu zabaw na Warszowie. Firmą która będzie wykonawcą zadania jest spółka „ Projekty i Realizacja” z Poznania. W dniu 26 maja został przekazany plac budowy i prace ruszają pełną parą.

Zielony teren u zbiegu ulic Ludzi Morza i Norweskiej, dotychczas bez konkretnego przeznaczenia już niedługo ma szansę stać się atrakcyjnym miejscem dla najmłodszych i tych troszkę starszych mieszkańców Warszowa. W ramach Budżetu Obywatelskiego powstanie interesujący plac zabaw, z wygodnie poprowadzonymi alejkami, przy których zostaną zainstalowane stół do gry w chińczyka i w szachy. A w centralnej części pomiędzy alejkami zaprojektowano pomysłowo poprowadzony tor do gry w kapsle o szerokości 30 cm.

Przy placu zabaw wybudowany będzie, drugi już na terenie naszego miasta, pumptrack – tor dla miłośników rowerowych akrobacji. Wzdłuż alejek znajdą się wygodne drewniane ławki, kosze na śmieci oraz stalowe tablice z ciekawymi informacjami oraz zdjęciami związanymi z historią Warszowa.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Najnowszy raport postępu prac budowy tunelu pod Świną

Intensywne roboty toczą się przy powstającej komorze startowej dla maszyny TBM – Tunel Boring Machine. …

Jeden komentarz

  1. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Kolejny plac zabaw na cmentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.