Strona główna / Lokalne / Żaklina Skowrońska z TVP: W Świnoujściu poznali się moi rodzice. Spędzałam tu każde wakacje

Żaklina Skowrońska z TVP: W Świnoujściu poznali się moi rodzice. Spędzałam tu każde wakacje

Tak często Świnoujście nie gościło na antenie TVP jeszcze nigdy! Relacje redaktor Żakliny Skowrońskiej z krainy 44 wysp oglądają obecnie mieszkańcy regionu oraz całej Polski. Świnoujście było gospodarzem niedzielnego „Głosu regionów”. 

Piękne kadry z plaży i promenady trafiły na ekrany telewizorów mieszkańców Warszawy, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, całej Polski. Telewizja pomogła Świnoujściu w kampanii promocyjnej miasta „Wyspy możliwości”.

– Świnoujście jest wręcz wymarzonym obrazkiem dla kamer. Zwłaszcza przy pogodzie, którą mieliśmy w ten weekend, gdy było słonecznie i bardzo wietrznie. Dzięki temu mogliśmy pokazać m.in. wielkie, spienione fale i kitesurferów – mówi redaktor Żaklina Skowrońska – My mamy nadzieję, że przez te szkiełko kamery możemy choć trochę morskiej bryzy i słońca przekazać widzom w całej Polsce. Szerokość świnoujskiej plaży robi wrażenie. Te ponad 200 metrów szerokości plaży, to wysokość Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Żaklina Skowrońska jest kielczanką, która – jak sama mówi – ma osobisty sentyment do Świnoujścia. Właśnie tutaj poznali się jej rodzice.

– Mój tata służył w Marynarce Wojennej , a moja mama przyjechała tutaj na przysięgę do swojego brata. W ten sposób poznała się z tatą. Od dziecka wszystkie wakacje spędzaliśmy w Świnoujściu. Mam zdjęcia z falochronu zachodniego, z Telesforem i na gokartach, na dawnej promenadzie. Świnoujście bardzo się na przestrzeni tych wszystkich lat zmieniło. To niesamowite miejsce. Dzisiaj praca tutaj jest dla mnie przyjemnością – dodaje.

Link do niedzielnego Głosu Regionów:

https://regiony.tvp.pl/12220577/glos-regionow?fbclid=IwAR23yAE4CCcl2obgjQ4SC7bsZOmJT8582PvJXrPqgPiM3kCI6iY2sY3QRjY

Na zdjęciach: Żaklina Skowrońska w studio na plaży dzisiaj i gdy była mała z mamą na falochronie.

Zobacz również

Świnoujście buduje tunel. Chińczycy demontują ogromną maszynę

Na niemal 130 elementów rozkładana jest maszyna TBM, która wydrąży tunel pod Świną. Jej demontaż …

3 komentarze

  1. Turyści pryjeżdzajcie, wlaśnie komary się wylęgly, potrzeba dużo ludzi do gryzienia. Wśród bzyku wściekłych komarzyc słychać radosną nowinę, że Urzad Miasta nie ma podpisanej umowy na odkomarzanie.

  2. jak pokazuje coś ta tv to jest antyrreklama naszego miasta

  3. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Myślałem, że to będzie jakiś fajny program i Świnoujściu, a tu ciągła papka non stop propaganda o wyimaginowanym wirusie widmo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.