Strona główna / Lokalne / Świnoujście oczami Jakóbiaka. Influencer opowie o „Wyspach Możliwości”

Świnoujście oczami Jakóbiaka. Influencer opowie o „Wyspach Możliwości”

Łukasz Jakóbiak, influencer, gospodarz programu internetowego „20m2” odwiedził Świnoujście. Przez najbliższe dni będziemy mogli oglądać jego relacje na Youtubie, Instagramie i Facebooku.  – Wieczór spędziłem na plaży. Jest piękna i szeroka. To, co jednak mniej widoczne, ale bardzo mnie urzekło, to dużo zieleni. Park Zdrojowy jest wspaniały! – mówi Ł. Jakóbiak.

Influencer stawia na spontaniczność. Jak sam mówi podczas swojego pobytu w Świnoujściu (a jest tutaj po raz pierwszy w życiu) chce, „żeby wydarzenia same płynęły”. Ale jest też plan. Wraz z Łukaszem Jakóbiakiem widzowie odwiedzą wyjątkowe miejsca na wyspach Uznam, Wolin i Karsibór.

– Sprawdzę swoją kondycję wchodząc na najwyższą latarnię morską nad Bałtykiem, popłynę Wodniczką i obejrzę krainę 44 wysp, spojrzę na horyzont z tarasu widokowego Radissona, zwiedzę tutejsze parki i złamię swoją zasadę, bo chociaż jestem wege, to mam zamiar zjeść osławione rybne danie. Chcę też zorganizować razem z moimi widzami spotkanie i medytację na plaży, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – opowiada.

Z czym kojarzył Świnoujście influencer przed przybyciem? Przede wszystkim z tym, że miasto znajduje się bardzo daleko od Warszawy. – Ale było to całkowicie błędne wyobrażenie. Godzina lotu samolotem i godzina jazdy samochodem. I już jestem na miejscu. Dla porównania podróż z Warszawy do mojego rodzinnego Radomia zajmuje mi półtorej godziny. O Świnoujściu być może jest więc wyobrażenie wśród mieszkańców chociażby Warszawy, że to kurort gdzieś na krańcu Polski, ale tak naprawdę można dotrzeć tutaj bardzo szybko. A na pewno warto! – dodaje.

Polecamy śledzić relacje Łukasza Jakóbiaka na:

YouTube: https://www.youtube.com/user/20m2Lukasza

Instagramie: https://www.instagram.com/20m2/

Facebooku: https://www.facebook.com/20m2Lukasza/

Zobacz również

Rodzina repatriantów z Kazachstanu zamieszka w Świnoujściu

Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz wysłał zaproszenie do repatriantów z Kazachstanu, państwa Mariny i Vyacheslava …

3 komentarze

  1. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Panie Łukaszu, niech Pan nacieszy oczy Parkiem zdrojowym, bo betonowa klika chce zabetonować najpiękniejsze, najbardziej dzikie miejsca tego parku, a do tego chcą puścić przez niego ruch samochodowy dla wąskiej grupy pasożytów uwłaszczających się na terenach miejskich..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.