Strona główna / Lokalne / Niemiecka policja tłumaczy dlaczego goniła bmw, które rozbiło się nad ranem w Świnoujściu

Niemiecka policja tłumaczy dlaczego goniła bmw, które rozbiło się nad ranem w Świnoujściu

Nowe fakty w sprawie rozbitego bmw na ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu. Niemiecka policja opublikowała komunikat w którym tłumaczy pościg za samochodem.

W ostatnim czasie w przygranicznych miejscowościach doszło do kradzieży rowerów oraz samochodowych bagażników rowerowych.  W nocy z 14 na 15 czerwca niebieski rower męski został skradziony z Heimstrasse w Heringsdorfie z kolei w nocy z 15 na 16 czerwca w Kieferngrund w Ahlbeck skradziono rower górski marki Ghost o wartości 1100 euro.

Funkcjonariusze patrolu z posterunku policji w Heringsdorfie obserwowali we wtorek nad ranem, dwóch rowerzystów w okolicy promenady w Ahlbecku.  Około godziny 3.30 po tym, jak zostali poproszeni o zatrzymanie się, zaczęli uciekać.

Podczas pościgu za podejrzanymi o kradzież rowerów, funkcjonariusze zauważyli samochód bmw na polskich tablicach rejestracyjnych. Według policjantów, kierowca pomógł podejrzanym w ucieczce.

Gdy policjanci chcieli zatrzymać pojazd, kierowca nie reagował na wyraźne sygnały do zatrzymania. Samochód jechał z dużą prędkością wprost na policjantów.

Kolejny patrol podjął pościg za bmw na terytorium Polski. Tutaj polski kierowca stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Samochód rozbił się. Dwaj pasażerowie opuścili samochód i próbowali uciekać pieszo.

Podczas przeszukania 18-latka, policjanci znaleźli teleskopową pałkę. W pojeździe znajdował się nóż do cięcia śrub.

Zobacz również

Świnoujski szpital: „Byliśmy na Jarmarku Wikingów”

Nawet wiking musi dbać o zdrowie – stąd obecność pracowników świnoujskiego szpitala na Festiwalu Słowian …

Jeden komentarz

  1. łapy poodcinać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.