Strona główna / Lokalne / Sprzątanie świata już w sobotę

Sprzątanie świata już w sobotę

Kolejny już raz Fundacja Nasza Ziemia zaprasza do wspólnego posprzątania bałtyckiej plaży na odcinku od Świnoujścia przez Międzyzdroje do Dziwnowa. Będzie to akcja terenowa w ramach 27. Akcji „Sprzątanie Świata – Polska”. Partnerem posprzątania bałtyckiej plaży jest Procter and Gamble, który wyprodukował opakowanie dla marki Head & Sholuders z plastiku zebranego na plażach.

W sobotę 20 czerwca o godzinie 10:00 rozstawiona zostanie Kwatera Główna Sprzątania w ogródku hotelu Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje – tuż przy plaży, wejście od strony Promenady Gwiazd. Jednocześnie zostaną zorganizowane i wyposażone odpowiednio do sprzątania trzy grupy Wolontariuszy: Zachód (Świnoujście), Centrum (Międzyzdroje) oraz Wschód (Dziwnów).

Po edukacyjnej lekcji i instruktażu jak bezpiecznie sprzątać, wyruszymy by oczyścić ze śmieci teren w  Świnoujściu przy drodze osiedlowej na osiedlu Przymorze ul. Barlickiego. Start o godz.10.00. Czterogodzinne sprzątanie wyznaczonych wspólnie z Urzędami Miast i Gmin oraz dyrekcją Wolińskiego Parku Narodowego terenów, pokażą nam jak ludzie dbają o miejsca piękne z natury. Czy śmiecimy tam, gdzie wypoczywamy i czy szanujemy pracę tych, którzy na co dzień dbają o te cenne zasoby naszej Matki Ziemi.

Zapraszamy chętnych wolontariuszy z tego terenu do wspólnego oczyszczenia linii brzegowej z plastiku.  Fundacja Nasza Ziemia serdecznie zaprasza!!! Zróbmy coś wspólnie dla Ziemi.

Więcej informacji na stronie: www.naszaziemia.pl

 

BIK UM Świnoujście

 

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.