Strona główna / Lokalne / Radnej PiS nie spodobały się banery Szymona Hołowni w Świnoujściu. Prezydent miasta usunął post

Radnej PiS nie spodobały się banery Szymona Hołowni w Świnoujściu. Prezydent miasta usunął post

Radna Województwa Zachodniopomorskiego Małgorzata Jacyna-Witt zareagowała, gdy zobaczyła banery wyborcze Szymona Hołowni w Świnoujściu. Swoimi odczuciami podzieliła się na Twitterze.

Napisała: „Za miliard zł Rząd PiS buduje tunel do Świnoujścia. A tymczasem władze miasta poprzez swoją miejską spółkę promową wspierają Szymona Hołownię. I mieszkańcy to popierają Nadąsana twarz Ludzie, co z wami??? Tyle lat czekaliście, doczekaliście się i chcecie to zaprzepaścić?!”

Prezydent Miasta Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz odpisał radnej na Facebooku, że każdy ma prawo umieścić baner wyborczy w przestrzeni miasta. Nikt nie jest faworyzowany, ani wykluczany. Swój wpis jednak szybko usunął, tłumacząc powód.

„Tak, usunąłem mój poprzedni wpis dot. słów Małgorzaty Jacyny – Witt na Twitterze. Nie oznacza to jednak, że cofam moje słowa. Celem tego wpisu nie było jednak sprowokowanie kampanii wyborczej pod tym postem. A przyznacie Państwo, że tak się stało? Prawda? Padały też wulgarne słowa, których na moim FB nie dopuszczam. Wierzę jednak, że Pani Małgorzata Jacyna- Witt i wszyscy inni, przy kolejnych postach/wypowiedziach nie dadzą ponieść się emocjom; dobrze zastanowią się co chcą napisać, zapytają u źródła i dopiero wtedy opublikują swoją wypowiedź. Taki i tylko taki był cel mojego postu”

Zobacz również

Przystań rybacka. W kwietniu podpisanie umowy

Firma STRABAG z Pruszkowa wygrała przetarg na budowę przystani rybackiej przy ulicy 1 Maja w …

8 komentarzy

  1. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Leszcz bez kręgosłupa moralnego.

  2. Poczytajcie jej komentarze na FB, toż to spuszczony ze smyczy Pitbull Pis-u.

  3. WSTYD ŻMURKIEWICZ

  4. ciekawe… nie wiedziałam, że pis finansuje budowę tunelu…

  5. Wstyd prezydencie ,padłeś na kolana przed PIS

  6. Pani Jacyna jest żandarmem pisowskim na rystrykt województwa zachodniopomorskiego? Pani Jacyna powinna sprawdzić skąd pochodzi finansowanie tunelu, zamiast straszyć Żmurka, że wraz ze swoimi pisowskimi kolesiami cofnie kasę na tunel. Otóż, pani Jacyno, KASA NA TUNEL W ŚWINOUJŚCIU POCHODZI Z NIENAWIDZONEJ PRZEZ PIS UNII EUROPEJSKIEJ! – Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej na budowę tunelu:
    775 677 722,67 PLN resztę złotówek dokłada budżet miasta Świnoujścia nie PiS! Czyli ja również!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.