Strona główna / Lokalne / Kasy samoobsługowe w sklepach Lidl w Świnoujściu. Automaty nie przyjmują gotówki

Kasy samoobsługowe w sklepach Lidl w Świnoujściu. Automaty nie przyjmują gotówki

W dwóch sklepach Lidl w Świnoujściu zamontowano kasy mające ułatwić zakupy. Samoobsługowe kasy mają skrócić kolejki do tradycyjnych kas i ułatwić obsługę klientów.

Samoobsługowe kasy są coraz bardziej popularne w Polsce. Z podobnych rozwiązań mogą korzystać klienci sieci Tesco, Auchan, Carrefour oraz niektórych sklepów Biedronka.

Jak wygląda obsługa takiej kasy? Klient sam skanuje wszystkie towary za które może zapłacić używając karty płatniczej. Kasy samoobsługowe są w zamkniętej strefie. Aby z niej wyjść, trzeba zeskanować paragon.

 

Zobacz również

Syreny alarmowe w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W niedzielę, 1 sierpnia, w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na terenie województwa zachodniopomorskiego zabrzmią …

3 komentarze

  1. Ale to jest pewna dyskryminacja ludzi którzy nie noszą karty a żywy pieniądz, dlaczego w Tesco, Auchan czy Carrefurze da się zamontować kasy samoobsługowe z opcją karta/gotówka. a Tu czy w Rossmannie tylko płatność kartą.

  2. Beznadziejne są kasy w Lidlu. Chcesz kupić karton, w którym jest 30 sztuk towaru, to musisz pojedynczo wyjmować i skanować towar. A następnie wyciągnąć z wagi i upchać spowrotem 30 sztuk do kartonu. Kupili najtańsze kasy, a ochroniarzowi który tego dogląda też brakuje kultury

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.