Strona główna / Lokalne / „Fajna Polska” już w niedzielę! Oglądajcie nas!

„Fajna Polska” już w niedzielę! Oglądajcie nas!

Wyspy Możliwości to nie tylko piękne miejsca, ale przede wszystkim wspaniali ludzie. Ich historię poznacie w programie „Fajna Polska”. Emisja w TVP Polonia już w niedzielę (12 lipca) o g. 14:15. Koniecznie zarezerwujcie sobie czas!

Na świnoujskich wyspach powstała jedna z najsłynniejszych szant „Gdzie ta Keja” i od lat mieszka jej twórca Jerzy Porębski. Ze świnoujskim archipelagiem związał swoje życie Tadeusz Zieliński, jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy ikon. To tutaj powstają przepiękne zdjęcia Krzysztofa Chomicza, na plaży można wziąć udział w treningu karate, a tutejsze zabytki skrywają wiele niezwykłych tajemnic.

„Fajna Polska” to program turystyczno-lifestyle’owy, w którym dziennikarze Telewizji Polskiej odwiedzają różne regiony Polski, rozmawiają o polskiej kulturze i o tym z czego Polska słynie na świecie. Kamera programu odwiedziła m.in. wyjątkowych i ciekawych mieszkańców wysp, a wraz z nimi niezwykłe i piękne miejsca w Świnoujściu.

Świnoujście to Wyspy Możliwości!

Zobacz również

Umowa podpisana. W czerwcu ruszają prace przy przebudowie ulicy Grunwaldzkiej

Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz i Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Małgorzata Bogdał podpisali dziś (czwartek …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.