Strona główna / Lokalne / Zakłady bukmacherskie. Jakie dyscypliny są najpopularniejsze?

Zakłady bukmacherskie. Jakie dyscypliny są najpopularniejsze?

Wraz z wprowadzeniem nowych przepisów, zakładających między innymi obowiązek rejestracji każdej firmy bukmacherskiej na ministerialnej liście, wielu wróżyło polskiej branży zakładów wzajemnych szybki koniec. Tymczasem już niedługo po wejściu w życie nowego prawa zarejestrowano pierwszych bukmacherów. Liczba legalnie działających w naszym kraju firm cały czas rośnie – podobnie jak zainteresowanie ich ofertą. Tym, którzy nie mieli jeszcze styczności z zakładami wzajemnymi, przedstawiamy listę pięciu dyscyplin, które obecnie cieszą się największą popularnością wśród typerów.

  1. Bukmacherzy – zakłady. Piłka nożna
  2. Zakłady bukmacherskie. Tenis
  3. Zakłady wzajemne. Hokej na lodzie

Bukmacherzy – zakłady. Piłka nożna

Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata nie tylko jeśli chodzi o liczbę kibiców lub transmisji w mediach, ale też ilość dostępnych u bukmacherów zakładów. Właściwie wszystkie działające w naszym kraju firmy umożliwiają obstawianie wyników nie tylko najważniejszych rozgrywek międzynarodowych takich jak Liga Mistrzów czy Mistrzostwa Świata i Europy czy najważniejszych lig krajowych na czele z Bundesligą, Serie A czy Primera Division, ale też zawodów w takich krajach jak Białoruś, Kanada, a nawet Japonia czy Korea Południowa.

Zakłady bukmacherskie. Tenis

Choć w naszym kraju pod względem liczby kibiców ustępuje nie tylko futbolowi, ale też kilku innym dyscyplinom, takim jak siatkówka, piłka ręczna czy skoki narciarskie, i tak cieszy się sporym zainteresowaniem kibiców. Co ważne, w krajach takich jak Stany Zjednoczone, Francja, Australia czy Wielka Brytania jest ono jest jeszcze większe, a zmagania tenisistów startujących w największych turniejach śledzą miliony osób na całym świecie. Nic więc dziwnego, że dotyczące ich zakłady bukmacherskie są szalenie popularne – tylko za granicą, ale też, ze względu na rangę tych rozgrywek, również w naszym kraju.

Zakłady wzajemne. Hokej na lodzie

To kolejna dyscyplina, którą swoją popularność w świecie zakładów wzajemnych zawdzięcza zainteresowaniu wśród kibiców z całego świata – niekoniecznie z Polski. W naszym kraju cieszy się umiarkowaną popularnością. Zupełnie inaczej jest w takich krajach jak Szwecja, Czechy, Słowacja czy Rosja. Największe zainteresowanie towarzyszy hokejowi na lodzie rzecz jasna w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, gdzie rozgrywane są mecze słynnej ligi NHL. To właśnie zmagania startujących w niej drużyn stanowią powód, dla którego ta dyscyplina znalazła się w gronie sportów najczęściej obstawianych przez typerów z Polski i całego świata.

 

Zobacz również

Miasto jest w sporze z wykonawcą Promenady Zdrowia i ul. Wojska Polskiego

Firma MCC wykonywała w Świnoujściu trzy inwestycje. 22 lutego 2021 roku została zawarta ugoda z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.