Strona główna / Lokalne / Nie żyje Piotr Soyka – twórca Grupy „Remontowa” i dyrektor Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu

Nie żyje Piotr Soyka – twórca Grupy „Remontowa” i dyrektor Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu

Odszedł Piotr Soyka, prezes grupy kapitałowej Remontowa Holding wieloletni prezes Gdańskiej Stoczni Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A., założyciel, prezes zarządu i autor globalnego sukcesu Grupy Kapitałowej REMONTOWA HOLDING, największej polskiej grupy stoczniowej i jednej z największych w Europie.

– Był i zawsze pozostanie dla nas wszystkich – pracowników i współpracowników – największym autorytetem i wzorem do naśladowania, człowiekiem, który całe swoje życie poświęcił rozwijaniu firm naszej Grupy i ludziom, którzy w nich pracują. Dzieląc się swoją wiedzą, mądrością i ogromnym doświadczeniem, był z nami zawsze, w momentach dobrych i złych, wspólnie świętując sukcesy i podnosząc na duchu, gdy zdarzały się porażki – napisano na internetowej stronie stoczni.

Zawsze inspirował, doradzał, motywował, wspierał i zachęcał, aby nie poddawać się przeciwnościom i iść dalej, osiągając to, co wydaje się nieosiągalne i zmieniając rzeczywistość wokół, czego sam był najlepszym przykładem.

Od 1980 do 1983 był dyrektorem naczelnym Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu.

Zobacz również

Zajęcia przedsiębiorczości w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego Nr 2 TPD

Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego Nr 2 TPD w ramach swojej działalności zapewnia opiekę wychowawczą, rozwijane …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.