Strona główna / Lokalne / Kierowcy wpychają się w kolejkę do “Karsiborów”

Kierowcy wpychają się w kolejkę do “Karsiborów”

Przyjezdni kierowcy korzystający z Karsiborów nie zawsze znają się na kulturze. Nie chcą długo czekać na prom i wpychają się w kolejkę.

Nie wszyscy wiedzą, że każdy wpuszczony samochód poza kolejką, oznacza, że ostatni kierowca później przeprawi się promem. Cwaniaków nie brakuje.

Apelujemy o więcej kultury za kierownicą. Tłumaczenie kierowców, że nie są stąd nie zwalnia nikogo z kulturalnego zachowania i ustawienia się na końcu kolejki.

Zobacz również

Rodzina repatriantów z Kazachstanu zamieszka w Świnoujściu

Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz wysłał zaproszenie do repatriantów z Kazachstanu, państwa Mariny i Vyacheslava …

5 komentarzy

  1. Raz na koedy policja pilnuje tam by tacy ceaniacy nie wpychali się. Niestety rzadko. Jest tam zakaz skrętu w prawo, którego mało kto przestrzega. Dlaczego nie umieścić kamery i tsblicy z informacją, że każdy łamiący zakaz skrętu w lewo będzie karany mandatem na podstawie nagrania z kamery. Proste? Za trudne. Natomiast dochodzi już do tak bezczelnych sytuacji, że pojedyńczy cwaniacy dojeżdżają do boku aut stojących w kolejce i gdy ta rusza na chama wpychają się między auta. Sądzę, że policja powinna tam co wiele razy w ciągu dnia się pojawiać plus kamera.

    • niedługo tylko cysterny będą się wpychać miedzy siebie jak bedzietunel

    • Tam nie ma zakazu skrętu w prawo.

    • Tam nie ma zakazu skretu w prawo. To normalne skrzyżowanie i w kulturalnym świecie kolejki w obu drogach są rownoprawne. Komuna skonczyla sie przeszlo 40 lat temu a nawyki zostały. Ten lament przypomina trochę tłumaczenie szeryfów drogowych blokujacych lewy pas na dojeździe do zwężki. Proszę mi wytłumaczyć jak mam sie ustawic na koncu kolejki jadac busem albo z przyczepką? Mam jechać aż do ronda? Przecież ten postulat to czysty absurd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.