Strona główna / Lokalne / Niedzielna Noc Kolorów w Międzyzdrojach

Niedzielna Noc Kolorów w Międzyzdrojach

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się niedzielna (16 sierpnia), ogólnodostępna impreza w Międzyzdrojach łącząca wrażenia słuchowe ze wzrokowymi. Na tym bowiem polegać będzie Noc Kolorów w programie z muzyką, światłem i ogniem.

Noc Kolorów w Międzyzdrojach zaplanowano w Parku Zdrojowym im. Fryderyka Chopina . W niedzielę 16 sierpnia od godziny 20.00 grać tam będzie DJ Mr. Jazzek (Jacek Janaszkiewicz) wraz z saksofonistą. J. Janaszkiewicz to znany DJ i producent ze Szczecina wykorzystujący instrumentarium elektroniczne i grający muzykę Funk, Soul, House oraz Techno Dance. Artysta współpracuje ze znakomitą agencją New Music Art.

Dodatkową atrakcją koncertu, będzie rozpoczynający się od godziny 21.30 emocjonujący, barwny pokaz świateł, wzmocniony o występy Teatru Ognia. Sponsorami Nocy Kolorów jest Gmina Międzyzdroje, Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach oraz Oceanarium Międzyzdroje. Serdecznie zapraszamy, prosimy o zabranie ze sobą leżaków lub koców oraz apelujemy o zachowanie społecznego dystansu!

kamienskie.info

Zobacz również

Jedna firma jest zainteresowana prowadzeniem terminala kontenerowego w Świnoujściu

W piątek otwarto ofertę firmy, która chce w Świnoujściu wybudować i prowadzić Głębokowodny Terminal Kontenerowy. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.