Strona główna / Lokalne / Ekspert nieruchomości: Budowa tunelu wpłynie na ceny mieszkań

Ekspert nieruchomości: Budowa tunelu wpłynie na ceny mieszkań

W jaki sposób budowa tunelu wpłynie na ceny nieruchomości w Świnoujściu? Czy wysokie ceny mieszkań spadną, czy wzrosną. Ekspert nieruchomości nie pozostawia złudzeń.

– Wzrośnie zainteresowanie wśród zamożnych Niemców – mówi Małgorzata Skoczylas z firmy Mikulski na antenie stacji Twoje Radio. – Łatwiejsza dostępność do terenów nadmorskich poprzez drogę S3, S6 sprawia dużo większe zainteresowanie tymi terenami, co przekłada się automatycznie na ceny nieruchomości. Bardzo dużo transakcji mamy z Niemcami, którzy kupują nieruchomości na terenie nadmorskim. 1,5 godziny drogi od granicy sprawia, że te tereny są dla nich atrakcyjne – dodaje.

Wysokie ceny nieruchomości w samych kurortach wpłyną na szukanie przez mieszkańców tańszych nieruchomości położonych na peryferiach nadmorskich miast. W przypadku Świnoujścia może to być Wolin i okolice.

Zobacz również

Dbajmy o zieleń! Narzekamy na innych, ale nie jesteśmy wcale lepsi

Mieszkańcy miasta niejednokrotnie skarżą się na samochody należące do turystów, którzy parkują na zieleńcach i …

2 komentarze

  1. I bardzo dobrze! Sprzeda się mieszkanie za gruby hajs i wyprowadzi wreszcie z tego legowiska pijaków, ćpunów i typów spod ciemnej gwiazdy (aha, zapomniałbym o cwaniaczkach prywaciarzach)

    • Wyprowadź się najlepiej do dużego miasta. Tam jest spokój, czysto i sami porządni obywatele. A po miesiącu wrócisz z płaczem, obitą mordą i bez pieniędzy. Ale to typowe podejście kogoś, kto nigdy nigdzie poza Świnoujściem nie mieszkał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.