Strona główna / Lokalne / 7,5 tysiąca złotych można dostać na wymianę starego pieca i kotła

7,5 tysiąca złotych można dostać na wymianę starego pieca i kotła

Masz stare, nieekologiczne ogrzewanie? Na jego wymianę możesz dostać 7,5 tysiąca złotych z Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego. Trwa nabór zgłoszeń o przyznanie grantów osobom prywatnym w wysokości 7 500 zł na wymianę pieców i kotłów węglowych na nowe niskoemisyjne źródła ciepła.

Formularz zgłoszenia oraz regulamin udzielania wsparcia można pobrać bezpośrednio w siedzibie Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa Urzędu Miasta Świnoujście, przy ul. Wyspiańskiego 35 C, pok. 204 lub na stronach internetowych bip.um.swinoujscie.pl oraz www.swinoujscie.pl zakładka „Nasze Miasto”/ Świnoujście – Kurort z klimatem – Eko porady”.

Zgłoszenia należy składać w Urzędzie Miasta Świnoujście od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 na Stanowisku Obsługi Interesantów lub za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście.

W przypadku składania zgłoszenia przez ustanowionego pełnomocnika, należy przedłożyć pełnomocnictwo w formie pisemnej oraz dowód uiszczenia opłaty skarbowej od pełnomocnictwa (gdy pełnomocnikiem jest wstępny, zstępny, brat, siostra lub małżonek, pełnomocnictwo jest zwolnione z opłaty skarbowej).

Środki na wymianę ogrzewania przyznał Gminie Miasto Świnoujście Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego w ramach projektu pn.: Poprawa jakości powietrza w Gminie Miasto Świnoujście współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś priorytetowa II Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 2.14 Poprawa jakości powietrza – Zachodniopomorski Program Antysmogowy, zgodnie z umową o dofinansowanie nr RPZP.02.14.00-32-A044/19-00 z dnia 11.03.2020 r.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

Jeden komentarz

  1. ┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

    Nie wymieniajcie ludzie tych pieców, bo będziecie uzależnieni od jednego typu paliwa, na które nie będzie Was stać, bo syjoniści tak Wam dokręcą śrubę, że się posracie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.