Strona główna / Lokalne / Służby ratunkowe będą miały problem z dojazdem do ogromnego terminalu paliw

Służby ratunkowe będą miały problem z dojazdem do ogromnego terminalu paliw

Pracownicy budujący tunel w Świnoujściu tak bardzo zaangażowali się w swoją pracę, że niemal odcięli od drogi przeciwpożarowej ogromny terminal paliwowy w Świnoujściu. Na nic zdają się prośby o przywrócenie drogi do poprzedniego stanu.
Trudności z przejazdem mają nie tylko pracownicy, ale kłopotem może okazać się przejazd bojowych wozów straży pożarnej, czy innych służ ratunkowych. Droga prowadząca do terminalu paliw Baltchem przecina plac budowy tunelu pod Świną. Pracownicy budujący tunel zdają się nie wiedzieć, że tuż obok ich placu budowy znajduje się zaraz po gazoporcie, największy terminal paliw w Świnoujściu.
Terminal położony jest na powierzchni 107 417 m2. Na jego terenie jest 11 zbiorników podziemnych oraz 2 zbiorniki naziemne w których przechowywane jest ponad 100 tys. M3 paliw. Za pośrednictwem portalu apelujemy do odpowiedzialnych za dojazd do terminalu o jak najszybsze naprawienie drogi i przywrócenie jej do poprzedniego stanu.

Zobacz również

PKP Intercity: z soboty na niedzielę zmiana czasu – 15 pociągów stanie na godzinę

W najbliższy weekend w nocy z 30 na 31 sierpnia, w związku ze zmianą czasu …

2 komentarze

  1. Ale propaganda jak to super idzie budowa tunelu jest, a tu takie kwiatki wychodzą. Najpierw zamknęli przejazd dla rowerów na Karsiborskiej teraz rozorali drogę pożarową normalnie geniusze.

  2. Normalnie cyrk,duży terminal A koparki rozkopują drogę dojazdową. Zanim zacznie się inwestycję o nazwie tunel trzeba pomyśleć też o innych sprawach.Czy ktoś w naszym magistracie ma nad tym jeszcze jakąś kontrolę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.