Strona główna / Lokalne / Zamknięta przeprawa „Centrum”, zmiany w organizacji ruchu w mieście, nieprzejezdne ulice!

Zamknięta przeprawa „Centrum”, zmiany w organizacji ruchu w mieście, nieprzejezdne ulice!

W związku z planowaną akcją neutralizacji bomby typu Tallboy, w dniach 12 – 16 października 2020 r. w godz. 7.00 – 17.00 zamknięta będzie przeprawa promowa „Centrum” (promy Karsibór). Cały ruch kołowy odbywać się będzie przez przeprawę Warszów, gdzie oprócz dwóch promów Bielik będą pływać także dwa promy typu Karsibór. 

W związku z prowadzoną akcją zmieni się także organizacja ruchu w mieście, która będzie polegała na uregulowaniu dojazdu do przeprawy promowej ulicami: Lutycką oraz drogą wewnętrzną od ul Karsiborskiej (między cmentarzami), następnie Steyera, Daszyńskiego i Wybrzeże Władysława IV. Na ul. Steyera (odcinek od ul. Lutyckiej) oraz ul. Daszyńskiego i ul. Wybrzeże Władysława IV obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w kierunku przeprawy. Nieprzejezdne będą ul. Lechicka, ul. Rybaki, ul. Marynarzy i ul. Plac Rybaka w kierunku ul. Wybrzeże Władysława IV. Pas ruchu dla rowerów na jezdni wzdłuż ul. Wybrzeże Władysława IV będzie drugim pasem dojazdowym do przeprawy promowej.

Zarządca Drogi prosi mieszkańców oraz osoby przyjezdne o ograniczenie w miarę możliwości ruchu samochodowego na przeprawach promowych w tym terminie do niezbędnego minimum. W związku z przeprowadzaną akcją należy liczyć się z utrudnieniami w przeprawie promowej.

Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego.

Za utrudnienia przepraszamy!

Tekst BIK/WIZ UM Świnoujście

Zobacz również

Międzyzdroje. Wszystkie kąpieliska są bezpieczne i stale kontrolowane

Na chwilę obecną w Międzyzdrojach nie ma skażeń naszych wód – Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. …

Jeden komentarz

  1. Przeprawa „Centrum” a ulokowana gdzieś na wypizdowie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.