Strona główna / Lokalne / Urząd Miasta. Dwie osoby na kwarantannie, u sześciu stwierdzono SARS-CoV-2

Urząd Miasta. Dwie osoby na kwarantannie, u sześciu stwierdzono SARS-CoV-2

Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie wciąż pozostają dwie osoby. Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Są to osoby, które wcześniej przebywały na kwarantannie.

Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz jest zdrowy, nie stwierdza u siebie objawów wirusa. Aktualnie urząd pracuje normalnie, podobnie jak inne instytucje w kraju, w zwiększonym reżimie sanitarnym.

Wizyty w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście na stanowiskach rejestracji pojazdów, praw jazdy oraz transportu umawiane są wyłącznie telefonicznie. Umówienie terminu planowanej wizyty na stanowisku rejestracji pojazdów realizowane jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00 pod numerem telefonu 91 321 20 55. Umówienie terminu planowanej wizyty na stanowiskach praw jazdy i transportu realizowane jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 pod numerem telefonu 91 327 86 88. Wizyty umawiane są na bieżący tydzień do wyczerpania limitu dostępnych miejsc.

Sprawy takie jak: nabycie, zbycie pojazdów można załatwić poprzez przesłanie dokumentów za pośrednictwem platformy ePUAP lub złożenie dokumentów na Stanowisku Obsługi Interesanta w głównym budynku Urzędu Miasta Świnoujście (parter).

Osoby udające się do Wydziału Spraw Obywatelskich i USC przed przyjściem do urzędu proszone są o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną. Jeśli będzie potrzebna osobista wizyta, umówimy termin.

 

Dane kontaktowe w najczęściej załatwianych sprawach:

Urząd Stanu Cywilnego –  tel. 91 321 24 79, email: usc@um.swinoujscie.pl

Dowody osobiste – tel. 91 327 85 91, email: wso@um.swinoujscie.pl

Ewidencja ludności (meldunki i zaświadczenia, nr PESEL, Karta Dużej Rodziny) – tel. 91 321 28 65, email: wso@um.swinoujscie.pl

 

Tekst BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Komunikacja miejska. Będzie 5 nowych Solarisów

Najpóźniej za rok Komunikacja Autobusowa sp. z o.o. odbierze 5 nowych autobusów wyprodukowanych przez Solaris …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.