Strona główna / Lokalne / Tymczasowa organizacja ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych przy ul. Daszyńskiego i Steyera w Świnoujściu

Tymczasowa organizacja ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych przy ul. Daszyńskiego i Steyera w Świnoujściu

W związku z postępującą budową tzw. wschodniej obwodnicy, została wprowadzona istotna zmiana organizacji ruchu na ulicach Steyera, Daszyńskiego, Lechickiej, Rybaki oraz Grunwaldzkiej i Wybrzeże Władysława IV w Świnoujściu, o której planowanym wprowadzeniu informowaliśmy komunikatem w dniu 16 października 2020 r.

Wyłączona z ruchu została jezdnia na odcinku ulicy Steyera pomiędzy ulicami Łużycką a Lechicką (z zachowaniem możliwości dojazdu do posesji).

Jezdnia w rejonie ul. Steyera/Daszyńskiego udostępniona jest do ruchu jednokierunkowego – ruch odbywa się od strony ulicy Grunwaldzkiej w kierunku Wybrzeża Władysława IV. Z uwagi na roboty na chodniku, droga dla rowerów w rejonie ul. Steyera/Daszyńskiego tymczasowo zmieniona jest w drogę dla rowerów i pieszych.

Prosimy o zwrócenie szczególnie uwagi, że odwrócony został kierunek ruchu na odcinku ulicy Rybaki pomiędzy Wybrzeżem Władysława IV a ulicą Grunwaldzką – aktualnie odbywa się od strony Wybrzeża Władysława IV w kierunku ulicy Grunwaldzkiej, w związku z czym wyłączona jest relacja lewoskrętna z ulicy Grunwaldzkiej w ulicę Rybaki na odcinku ulicy Grunwaldzkiej pomiędzy ulicami Marynarzy a Rybaki. Z odcinka ulicy Rybaki pomiędzy Wybrzeżem Władysława IV a ulicą Grunwaldzką wyjazd możliwy jest wyłącznie na ulicę Grunwaldzką w prawą stronę – w kierunku ronda.

Prosimy o zachowanie ostrożności i uważną jazdę oraz przestrzeganie oznakowania i przepisów ruchu drogowego.

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.