Strona główna / Lokalne / Uwaga przedsiębiorcy! Jest przetarg na dzierżawę działek na terenie Centrum Usług „Mulnik

Uwaga przedsiębiorcy! Jest przetarg na dzierżawę działek na terenie Centrum Usług „Mulnik

Do 10 listopada 2020 można składać oferty na dzierżawę w sumie 20 działek pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową i składową na terenie CU „Mulnik” przy ulicy Portowej. Jedynym kryterium będzie wylicytowana stawka czynszu. Wywoławcza to 2 złote za metr kwadratowy.

Wszystkie działki będą skomunikowane z drogami gminnymi. Budowa tych dojazdów jest właśnie w trakcie realizacji (patrz foto). Same działki mają doprowadzoną wodę i sieć kanalizacyjną.

Szczegóły informacji o przetargu są ogólnodostępne na tablicy ogłoszeń w urzędzie miasta oraz na stronie internetowej Miasta Świnoujście www.swinoujscie.pl zakładka „Dla inwestorów”/ „Wydzierżawianie, zamiana, użyczenie gruntów, najem lokali”; bezpośredni link: http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/97/1150

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Ewidencji i Obrotu Nieruchomościami (WEN) tel. 91 327 86 23, 91 327 86 12 lub Wydziale Rozwoju Gospodarczego (WRG) tel. 91 327 86 06 Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/5.

Info i fot. BIK Urząd Miasta Świnoujście

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

Jeden komentarz

  1. Wynika z tego ze te pęknie i szumnie nazywane centrum usług to po prostu działki na których trzeba postawić swój obiekt a dzierżawa gruntu też pewnie nie za małe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.