Strona główna / Lokalne / Waldemar Mroczek ze Świnoujścia wygrał odcinek teleturnieju „Jeden z Dziesięciu”

Waldemar Mroczek ze Świnoujścia wygrał odcinek teleturnieju „Jeden z Dziesięciu”

Waldemar Mroczek jest nauczycielem matematyki ze Świnoujścia. Jest także dobrze znany piłkarskiej braci, bo jest spikerem Floty Świnoujście. Również prowadzi internetową stronę klubu. Wziął udział w ostatnim odcinku teleturnieju „Jeden z Dziesięciu”. Dotarł na sam szczyt zdobywając 141 punktów.

 „Jeden z dziesięciu” to najdłużej emitowany polski teleturniej. To teleturniej edukacyjny, w którym najważniejsza jest erudycja, obejmująca niemal wszystkie dziedziny wiedzy, połączona z refleksem i umiejętnością strategicznego myślenia.

Program jest emitowany w edycjach, z których każda obejmuje 21 odcinków: 20 eliminacyjnych oraz jeden finałowy. W kolejnej rundzie zawodnicy wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na kolejne pytanie. Gra toczy się do momentu, gdy na polu walki pozostanie trzech zawodników. Pozostałych eliminuje brak odpowiedzi na co najmniej dwa pytania.

Zobacz również

Dbajmy o zieleń! Narzekamy na innych, ale nie jesteśmy wcale lepsi

Mieszkańcy miasta niejednokrotnie skarżą się na samochody należące do turystów, którzy parkują na zieleńcach i …

2 komentarze

  1. Rzeczywiście, podłączanie się do czyjegoś sukcesu, i to nie na dalszym, a na pierwszym planie, stało się dość powszechnym (nie)obyczajem. Na domiar złego chyba nie tylko wyspiarskim. Ale myślę, że anonimowe złożenie gratulacji jest w porządku:) Dlatego z przyjemnością panu Mroczkowi gratuluję!

  2. Człowiek sobie wygrał a kazdy w Internetach robi sobie PR .. takie miasto .. taki stan umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.