niedziela , 27 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Centrum Usług Mulnik. Do wydzierżawienia działki pod działalność.

Centrum Usług Mulnik. Do wydzierżawienia działki pod działalność.

Miasto ogłosiło przetarg na dzierżawę ostatnich 12 działek pod działalność gospodarczą na terenie powstające właśnie Centrum Usług Mulnik przy ulicy Portowej. Najmniejsza ma powierzchnię 546, a największa 4767 metrów kwadratowych. Cena wywoławcza czynszu dzierżawnego to 2 złote netto za metr kwadratowy.

Tereny przeznaczone są na działalność produkcyjną, składową z możliwością realizowania obiektów produkcyjnych, usługowych, magazynowych i składowych.

Przetarg odbędzie się 15 grudnia 2020 roku o godzinie 9.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Warunkiem przystąpienia jest wpłata wadium do 8 grudnia 2020. Jego wysokość jest uzależniona od wielkości poszczególnych działek.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Ewidencji i Obrotu Nieruchomościami, w pok. nr 209, tel. (91) 327 86 23 lub (91) 327 86 12. Ogłoszenie o przetargu jest także dostępne na stronie internetowej Miasta Świnoujście www.swinoujscie.pl, zakładka „Dla inwestorów”, bezpośredni link:

http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/97/1150

Na terenie CU MULNIK wyznaczony jest w sumie 20 działek pod działalność gospodarczą. Osiem pierwszych zostało już wydzierżawionych w pierwszym przetargu, który odbył się w listopadzie tego roku.

Na budowę centrum Miasto pozyskało unijne dofinansowanie w kwocie 15 mln złotych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

2 komentarze

  1. Moim zdaniem to centrum Mulnik to bardzo dobry pomysł. No trochę szkoda drzew, które musiałby być wycięte, ale generalnie pomysł jest dobry.

  2. Ciekawa manipulacja słowem- „zostało OSTATNICH 12”. Dalej- wszystkich było 20. Czyli… nie ma chętnych skoro z 20, TYLKO 8 ma wzięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.