czwartek , 6 października 2022
Strona główna / Lokalne / Turniej piłkarski. „Każdy z każdym” na 3 boiskach

Turniej piłkarski. „Każdy z każdym” na 3 boiskach

W sobotę 28.11 przy jeszcze idealnej piłkarskiej pogodzie Akademia Piłkarska Baltica była organizatorem turnieju piłki nożnej w kategorii żak(2012/2013).

Do naszego miasta zawitały TOPOWE drużyny z naszego województwa, takie jak: Ap Pogoń Szczecin , FASE Szczecin – Football Academy School of Excellence, AP Bałtyk Koszalin oraz AP Błękitni Stargard . W turnieju wystąpiły też Prawobrzeże Świnoujście oraz oczywiście 2 drużyny Gospodarza turnieju, czyli AP Baltica Świnoujście.

Jak dotąd tak silnie obsadzonego turnieju w Świnoujściu jeszcze nie było! Turniej w formule „każdy z każdym” toczył się równocześnie na 3 boiskach, na których nie brakowało emocji i pięknych bramek. Po prawie 3 godzinach piłkarskich zmagań, z pewnością każdy uczestnik turnieju, z satysfakcją dobrych występów mógł odebrać złoty medal i posilić się pyszną zupą pomidorową.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie wyszkolenia piłkarskiego. Po wcześniejszych uzgodnieniach klasyfikacja nie była prowadzona, przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i postępy.

Dziękujemy serdecznie Panu Leszkowi Waga za opiekę medyczną i nadzór nad zdrowiem dzieci podczas turnieju.

Zobacz również

Konsorcjum belgijsko-katarskie wybuduje terminal w Świnoujściu

Wiadomo już kto chce wybudować terminal kontenerowy w Świnoujściu. To belgijsko-katarskie konsorcjum. Poinformował o tym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.