Strona główna / Lokalne / Zbigniew Grycan rozpoczął budowę centrum handlowego w Świnoujściu

Zbigniew Grycan rozpoczął budowę centrum handlowego w Świnoujściu

Zbigniew Grycan kupił jakiś czas temu działkę przy ul. Wojska Polskiego w Świnoujściu. Teren położony jest bezpośrednio przy polsko-niemieckiej granicy. Właśnie wjechał tam sprzęt budowlany i pomimo zimy i mrozu, prowadzone są tam prace budowlane.

Działka została zakupiona w 2017 roku. Według miejscowego planu zagospodarowania, 3,9-hektarowy teren jest przeznaczony pod centrum handlowo-usługowe z dopuszczeniem lokalizacji budynków o funkcjach biurowych, usługowych, gastronomicznych i hotelowych. Tuż obok jest kolejna działka z przeznaczeniem pod stację paliw.

Zobacz również

Zobacz wizualizację przebiegu trasy S3 przez gminy Świnoujście, Międzyzdroje i Wolin

Po wydaniu wczoraj decyzji ZRID dla drogi S3 Świnoujście – Dargobądz, przekazano wykonawcy plac budowy. …

4 komentarze

  1. Kolejne gówno rośnie w Świnoujściu kolejny zbiorczy obóz pracy pozwalają na budowanie tych dziadostw tyle ze to nie ma nic wspólnego z mieszkaniami a tego tu brakuje i powinien być limit na mieszkania a nie jeden na kupuje kilka mieszkań i taki ch..j wynajmuje bo mu w dupie się przewraca od kasy a pożyteczni lucze nie mają a zapierdziejaja najwiecej dla tego miasta a Mendy zarobione nie robią nic do tego władze miasta powinny pytać mieszkańców czy mogą zezwolić na budowę tego czy tamtego a może zapytać co przydało by się wybudować kasa jest i to nie mała przecież ile trzeba w sezonie się na użerać z turystami by miasto mogła przytulić krocie kosztem tubylców, lub pod lupę wziąść tych radnych miasta i zobaczyć co za układy tworzą po cichaczu a na pewno rączki to na wzajem tam liza sobie by nic nie wyciekło takie tam ciasne grono układów.

  2. Ciekawe czy jakieś poniemieckie ciekawostki wyjdą z ziemi, wszak to tereny dużej szkoły kriegsmarine.

    • Kasa misiu nic więcej

      Wirus? Kryzys? Bogaci wiedzą po co to wszystko, patrzcie na nich i przestańcie się dawać oszukiwać, robią z nami co chcą…

  3. Dobra wiadomość. Będą nowe miejsca pracy i podatki dla gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.