Strona główna / Lokalne / Jest wizualizacja! Tak będą wyglądały 112-metrowe wieże widziane z ulicy Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach!

Jest wizualizacja! Tak będą wyglądały 112-metrowe wieże widziane z ulicy Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach!

Jest wizualizacja! Tak będą wyglądały 112-metrowe wieże widziane z ulicy Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach. 33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont.

Obiekty, które w 2011 roku otrzymały zielone światło od Rady Miejskiej od samego początku spotkały się z aprobatą społeczeństwa. Przez okres procedowania planu tj. w okresie 2008-2011, nie były zgłaszane żadne uwagi co do wysokości planowanego obiektu, wręcz przeciwnie – budziły one ogólny entuzjazm, co miało odzwierciedlenie w opiniach wygłaszanych przez mieszkańców na licznych spotkaniach organizowanych w okresie poprzedzającym przystąpienie do prac nad planem zagospodarowania. 

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać piękną, szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież.

fot. siemaszko.pl

Zobacz również

Już w tę sobotę Piknik Rodzinny Osiedla Warszów

– Wspólnie z Agnieszką Krawczyk i wieloma naszymi wolontariuszami już dzisiaj przyłączamy się do zaproszenia …

10 komentarzy

  1. Takie szkardzienstwo do potegi , jeden juz stoi to jeden za duzo!

  2. Pomyslec, ze 100 Lat temu, z dowodu piekne Architektury Goscie na Misdroy przyjezdzali, to minie bezpowrotnie, drogie klatki betonowe, wysoki czynsz, za to brzydactwo…

  3. co za dziadostwo tam sie planuje wybudowac ta taka polska „pogoda dla bogaczy”a nie dla normalnego smierteknika.Bede mijal to mjejsce na 10 km.

  4. Ja też tam nie pojadę jsżdziłam od 1957 r a mam 69 lat to jakaś mssakra

  5. Wspaniały pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.