Strona główna / Lokalne / Słoneczna pogoda zachęciła do przyjazdu nad morze. Zobacz zdjęcia!

Słoneczna pogoda zachęciła do przyjazdu nad morze. Zobacz zdjęcia!

Tak wielu turystów odwiedzających Międzyzdroje w połowie lutego nie było już dawno. Powodów dla których ludzie przyjechali nad morze jest kilka. Nałożył się na to słoneczny weekend, Walentynki i zdjęcie części pandemicznych obostrzeń.

Większość osób, która przyjechała w weekend do Międzyzdrojów to goście jednodniowi. Najczęściej ze Szczecina, Stargardu i Polic. Chcieli odprężyć się nad morzem, zrobić pamiątkowe zdjęcia na tle zamarzniętego Bałtyku.

– Przyjechaliśmy ze Stargardu. Zaskoczył nas zimowy widok morza i to że tak wielu ludzi wpadło na ten sam pomysł co my. Dziwne, że mało kto ze spacerujących promenadą ma założoną maseczkę. Największy tłok był na molo, ludzie przeciskali się pomiędzy tymi, którzy chcieli kupić coś na wynos i stali w kolejce do barów – mówi pan Dawid.

Od piątku 12 lutego, na razie jedynie warunkowo, tj. do 26 lutego i w ścisłym reżimie sanitarnym funkcjonować mogą hotele i inne obiekty noclegowe – z ograniczeniem obłożenia miejsc noclegowych do 50 proc. oraz ograniczeniem działalności restauracji hotelowych do przygotowywania posiłków i ich dostarczania do pokoi.

 

Zobacz również

Można już przejechać ulicą Dworcową

Ściągnięto znaki zakazujące skrętu  w prawo dla zjeżdżających z promów Bielik. Otwarto przejazd ulicą Dworcową. …

2 komentarze

  1. Niech siedza u siebie na dupach.

  2. nie_polityczny

    Oj widze, ze portal swinoujscie.info to ukryta piata kolumna… to niech sie przeprowadzi do miedzygnojow…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.