Strona główna / Lokalne / Pani Jadwiga skończyła 100 lat! Gratulujemy

Pani Jadwiga skończyła 100 lat! Gratulujemy

Dwustu lat w zdrowiu pani Jadwidze życzył dziś Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz.

Prezydent złożył urodzinową wizytę 100-letniej mieszkance naszego miasta, Jadwidze Czaplińskiej. Jubilatka wspominała Świnoujście sprzed lat, które doskonale pamięta, bo mieszka na wyspie Uznam od 1978 roku. Obecnie, z powodów zdrowotnych nie wychodzi z domu, ale otoczona jest wspaniałą opieką, którą zapewniają jej członkowie rodziny. Korzysta również ze wsparcia MOPR. To, jak przez lata zmieniało się nasze miasto, będzie mogła poznawać z kart albumu z wizerunkami najpiękniejszych miejsc w Świnoujściu, podarowanego przez Prezydenta Miasta. Pani Jadwiga otrzymała również pamiątkowy grawer, a także życzenia od Premiera RP Mateusza Morawieckiego.

Zobacz również

Policjanci sprawdzają w supermarketach czy klienci noszą maseczki

Galerie, sklepy, między innymi tam nadal trzeba zakrywać nos i usta. Policjanci  apelują i przypominają, …

Jeden komentarz

  1. Końgratulejszyn Jadźka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.