Strona główna / Lokalne / AP Baltica -ciekawe mecze kontrolne

AP Baltica -ciekawe mecze kontrolne

W sobotę 13.03.2021 AP Baltica Świnoujście podejmowała AP Gavia Choszczno. Rozegrano serię meczów kontrolnych w rocznikach 2009, 2010,2011,2012,2013. W ciągu 90 minut można było zaobserwować pasję i radość z gry młodych sportowców, wiele ciekawych sytuacji zakończonych pięknymi bramkami lub wspaniałymi interwencjami bramkarzy. Oby więcej takich spotkań, w których liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Natomiast w poniedziałek 15.03.2021 AP Baltica Świnoujście miała możliwość zagrać z Reprezentacją Województwa Wielkopolskiego 2009, która jest na 3-dniowym zgrupowaniu w naszym mieście. Zawodnicy AP Baltica z rocznika 2008/2009 mierzyli się z m.in. 12 zawodnikami Lecha Poznań i wypadli w tej konfrontacji bardzo dobrze. Tym wyjątkowym spotkaniem chłopcy ze Świnoujścia zakończyli bardzo udany okres przygotowawczy, a już tydzień pierwszy mecz ligowy w ramach wojewódzkiej ligi młodzika ZZPN.

Zobacz również

Komu przysługuje dodatek elektryczny. Wniosek do pobrania

Dodatek elektryczny przysługuje odbiorcy energii elektrycznej w gospodarstwie domowym w przypadku gdy główne źródło ogrzewania …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.