Strona główna / Lokalne / Karsibór. Jest przetarg na miejsce piknikowe

Karsibór. Jest przetarg na miejsce piknikowe

Już po raz drugi OSiR „Wyspiarz” ogłosił przetarg na wykonanie miejsca piknikowego pomiędzy ulicą Barkową a kanałem Piastowskim. Termin składania ofert mija 4 maja 2021.

Na placu powstaną m.in. drewniana wiata, dwa grille stacjonarne, stoły, ławki, stojaki na rowery oraz urządzenia zabawowe dla dzieci – huśtawki łańcuchowe i sprężynowe, siatka do wspinaczki i drabinka łańcuchowa. Posadzona zostanie także dodatkowa zieleń, która będzie pełniła funkcję osłonową, oddzielającą plac zabaw od pobliskiego kanału Piastowskiego.

W pierwszym przetargu nikt się nie zgłosił. Inwestycja jest dofinansowana z Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020 kwotą ponad 143 tys. złotych.

Pełna nazwa zadania brzmi „Wzmocnienie potencjału rozwojowego wyspy Karsibór w oparciu o cenne walory przyrodnicze i kulturowe – zagospodarowanie terenu na miejsca piknikowe do grillowania na wyspie Karsibór w Świnoujściu.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.