Strona główna / Lokalne / Nie do wiary! Zapłaci 6000 złotych, aby wejść do drążonego pod Świną tunelu. Cel jest szczytny

Nie do wiary! Zapłaci 6000 złotych, aby wejść do drążonego pod Świną tunelu. Cel jest szczytny

Chęć pomocy choremu Wiktorowi z Międzyzdrojów wyraziło wiele osób. Zastępca prezydenta Świnoujścia Barbara Michalska rzuciła wyzwanie – ten kto zaoferuje najwięcej podczas charytatywnej licytacji – będzie mógł wejść do tunelu pod Świną wraz z osobą towarzyszącą w trakcie drążenia. Licytacja rozpoczęła od 100 złotych, a zakończyła na 6000 zł.

– Serdecznie wszystkim dziękuję za udział w tej ważnej dla Wiktora i jego rodziny sprawie. Jestem pod wrażeniem dobroci i wielkich serc – napisała na Facebooku Barbara Michalska, zastępca prezydenta Świnoujścia.

Charytatywną aukcję wygrał dobrze znany świnoujścianin – Marcin Zająkała, prowadzący wspólnie z żoną Lidią Hotel Trzy Wyspy.

Wiktor Lewicki ma złośliwego guza mózgu. Wiktor rozpoczął ciężką i wyniszczającą chemioterapię. Planowe 4 cykle chemii zmniejszyły guza, ale nie na tyle, by można go było wyciąć. W tym stanie radioterapia też jest niebezpieczna – guz może się rozsiać po całym organizmie.

Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie Wiktor ma szansę wyzdrowieć raz na zawsze – Szpital Dziecięcy w St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Lekarze wypracowali tam metodę leczenia tego typu guzów, która – według medycznych publikacji wyników badań – daje aż 85% szans na całkowite wyleczenie!

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

5 komentarzy

  1. Szczecinianka

    On chyna ze szczecina jest…

  2. Niesamowite że facet płaci . Brawo. A ci radni szkodnicy którzy liczą na opóźnienia i przeszkadzają w budowie, wchodzą bez opłat. Kto dał im pozwolenie? Czy ktoś widział ten film z monitoringu?

  3. Jakby michalska sama dołożyła do akcji z własnej kieszeni to byłby jej sukces. Dała ofertę zwiedzenia tunelu, publicznej inwestycji żeby się lansować tylko na pomocy. To nie jej prywatny tunel! Dlatego brawa to się należą ale Panu Marcinowi bo wyjął z własnej kieszeni. A michalska niech nie myśli że ludzie są głupi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.