poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Bez kategorii / Rowery i ekologia idą w parze. Rajd oraz warsztaty w Świnoujściu

Rowery i ekologia idą w parze. Rajd oraz warsztaty w Świnoujściu

Transgraniczny rajd rowerowy, wodne laboratorium i animacje dla dzieci – to kolejna odsłona ekowarsztatów organizowanych przez Urząd Marszałkowski. Takie m.in. atrakcje czekać będą na uczestników w Świnoujściu. Wydarzenie rozpocznie się w sobotni poranek, 17 lipca 2021 roku.

Na początek, bo o godzinie 10 sprzed gmachu Urzędzie Miejskiego w Świnoujściu wystartuje transgraniczny rajd rowerowy przez Ahlbeck. Na mecie – godzinie 11 – przy kultowym przejściu „Słodkie Centrum” (róg Promenady Zdrowia oraz ul. Emilii Gierczak, zejście na plażę nr 10) będzie czekać wodne laboratorium. Podczas ekologicznych eksperymentów wcielić się będzie można w młodych naukowców i dowiedzieć się więcej o … wodzie. W programie także liczne atrakcje dla dzieci. Malowanie twarzy, balony z helem, zajęcia artystyczne oraz konkursy z nagrodami to dodatkowy powód, by być tego dnia pojawić się w Świnoujściu.

Organizacja rajdu i warsztatów to przykład, że Pomorze Zachodnie stawia na ekologię. W końcu 2021 rok jest rokiem #EKO w naszym regionie! Udział w sobotnich wydarzeniach jest bezpłatny, a uczestnictwo nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia

Zobacz również

Praca z domu a wysokość rachunków za energię elektryczną

Od momentu odwołania stanu epidemii w naszym kraju, wiele firm zdecydowało się na powrót pracowników …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.