Strona główna / Lokalne / Cwaniacy wpychają się w kolejkę do promów. Zobacz film!

Cwaniacy wpychają się w kolejkę do promów. Zobacz film!

Przyjezdni kierowcy korzystający z Karsiborów nie zawsze znają się na kulturze. Nie chcą długo czekać na prom i wpychają się w kolejkę.

Nie wszyscy wiedzą, że każdy wpuszczony samochód poza kolejką, oznacza, że ostatni kierowca później przeprawi się promem. Cwaniaków nie brakuje.

Apelujemy o więcej kultury za kierownicą. Tłumaczenie kierowców, że nie są stąd nie zwalnia nikogo z kulturalnego zachowania i ustawienia się na końcu kolejki.

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

4 komentarze

  1. Rozwiąanie jest proste. Kamera z odczytem tablic i mandat każdemu cwaniakowi. Prostsze ale droższe to stały posterunek policji albo obsługi promu w tym miejscu. To niepoważne, że trwający od lat problem nie znalazł trwałego rozwiązania tylko od święta jest chwilowo rozwiązywany lrzez policję (pewnie wtedy gdy ktoś ich wezwie i muszą przyjechać). A często dochpdzi tam do aktów agresji ze strony wpychających się cwaniaków (głównie z rejestracjami z Warszawy i Górnego Śląska).

  2. Nie wszyscy też wiedzą, że jest to skrzyżowanie przez które przejeżdża się do Karsiborza i cwaniacy w kolejce na prom je blokują.

  3. Tam jest zakaz skrętu w prawo, policja ustawi kamerkę i kasuje za złamanie przepisu 😁

  4. Jak ktoś jest frajerem i da sobie, żeby ktoś mu się wcisnął w kolejkę, to niech ma pretensje do siebie, a nie do całego świata, że jest frajerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.