Strona główna / Lokalne / Świnoujskie kolumbarium rozpada się

Świnoujskie kolumbarium rozpada się

Odpadają płytki w świnoujskim kolumbarium. Mieszkańcy zastanawiają się, dlaczego administrator zarządzający nekropolią na bieżąco nie naprawia uszkodzeń.

– W innych krajach kolumbaria stoją po kilkaset lat, a u nas po 7, czy 8 już się wszystko rozsypuje. Spartaczona robota i tyle – pisze jeden z mieszkańców, który dołączył do e-maila zdjęcia.

Kolumbarium działa od marca 2014 roku.  Znajduje się w nim 400 nisz kolumbaryjnych . W zależności od wielkości mogą pomieścić od 3-4 do 5-6 urn.

Wykonawcą kolumbarium była firma „JAKO” z Reptowa koło Kobylanki. Został wybrany w drodze przetargu. Autorem projektu jest ABC Biuro Projektów ze Świnoujścia. Koszt budowy kolumbarium wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budowli oraz nasadzeniem zieleni wyniósł 750 tys. złotych.

Zobacz również

Dopłata do roweru elektrycznego dla każdego mieszkańca Świnoujścia? Tego chcą niektórzy radni

– Uważamy, że jest odpowiedni moment do tego, aby stworzyć program dopłat zachęcający mieszkańców naszego …

2 komentarze

  1. d3vth_0001 #youredead

    W życiu bym nie chciał, żeby moje prochy spoczęły w czymś takim.
    Już bym wolał, żeby moje prochy zostały wysypane do szamba…

  2. Jak wszystko w tym mieście.Scenariusz się powtarza kolumbarium się sypie,promenady się sypią,park Chopina tragedia ,toalety na zimę zamykane bo nie mają ogrzewania Takich przykładów są dziesiątki jak nie setki,jedno łączy te inwestycje zapłacone pieniądze i to nie małe.A teraz niech się rozsypie i znowu ktoś zarobi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.