Strona główna / Lokalne / Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Ku Morzu. Sprawdź szczegóły

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Ku Morzu. Sprawdź szczegóły

W związku z realizowaną na zlecenie Polskie LNG S.A. przez Wykonawcę – konsorcjum firm w składzie PORR S.A. (Lider) oraz TGE Gas Engineering GmbH (Partner), rozbudową części morskiej Terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu, wykonawca zawiadomił, że w dniu 17.08.2021 r. przewiduje wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na ul. Ku Morzu.

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Ku Morzu dotyczy odcinka między wschodnimi falochronami – tj. między rondem przy kąpielisku morskim Świnoujście Warszów a przystankiem autobusowym przy Forcie Gerharda i Latarni Morskiej. Na tym odcinku ulicy Ku Morzu zostanie wprowadzony zakaz ruchu pieszych i rowerzystów na jezdni, natomiast wzdłuż niej Wykonawca zapewni wydzielony tymczasowy ciąg pieszo-rowerowy, którym będą mogli się poruszać piesi i rowerzyści. Z uwagi na małą szerokość jezdni oraz ruch autobusów komunikacji miejskiej tą ulicą, objęto ją również zakazem zatrzymywania się na przedmiotowym odcinku.

Zobacz również

W niedzielę do Świnoujścia przyjadą Motomikołaje

Corocznej tradycji staje się zadość! Motołaje nadjeżdżają jedno- i dwuśladach. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywnego Wsparcia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.