Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu szczepią pracowników hoteli, a także gości

W Świnoujściu szczepią pracowników hoteli, a także gości

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu prowadzi szczepienia wyjazdowe przeciw COVID-19 w hotelach i pensjonatach na terenie Świnoujścia. – Zaszczepić mogą się zarówno pracownicy danych placówek jak i goście. Zachęcamy właścicieli hoteli do współpracy – mówią medycy.

Przypomnijmy, że Szpital Miejski im. Jana Garduły prowadził także szczepienia wyjazdowe dla osób, które nie były w stanie opuścić miejsca zamieszkania, ale także akcję szczepień młodzieży w szkołach.

– Zależy nam na powrocie do normalności. Chcemy uniknąć kolejnych lockdownów. Procent zaszczepionej populacji naszych wysp należy do jednych z najwyższych w województwie zachodniopomorskim, ale nadal sytuacja daleka jest od ideału. Szczepionek mamy pod dostatkiem. Starczy dla każdego. Zachęcamy dyrektorów poszczególnych zakładów pracy do współpracy. W hotelach szczepimy nie tylko pracowników, ale również gości. Są to ludzie, którzy odwiedzają nasze wyspy i na krótki czas stają się mieszkańcami naszego miasta, a nam zależy na tym, żeby zapewnić odporność populacyjną na naszych wyspach – mówi Dorota Konkolewska, prezes szpitala.

Zobacz również

Kilkaset osób odwiedziło międzyzdrojskie muzeum Wolińskiego Parku Narodowego

Za darmo można było wejść do muzeum i na własne oczy przekonać się jakie zwierzęta …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.