Strona główna / Lokalne / Sportowe zakończenie wakacji

Sportowe zakończenie wakacji

Na kolejnym, 205. parkrunie 53 osoby pokonały dystans 5 kilometrów. Biegło dziś 9 debiutantów, pięć osób poprawiło swój rekord życiowy. Wyjątkowo dopisała tym razem grupa młodszych juniorów, którzy za chwilę zasiądą w ławkach szkolnych.
eNajlepszy z nich, Michał Szepke pokonał trasę we wspaniałym tempie 23.56 i uplasował się na szóstej pozycji. Jaś Łukjanowicz z Legionowa w towarzystwie dziadków ze Świnoujścia pobiegł po raz trzeci i na pewno pojedzie do domu z niezapomnianymi wrażeniami sportowymi. Wszystkim najmłodszym życzymy sukcesów naukowych, sportowych i szóstek z wychowania fizycznego!
Gościli u nas biegacze z Krakowa, Wieliczki, Zgorzelca, Szczecin i Brukseli kończący wakacje w naszym mieście – zapraszamy na następny rok.
Na podium dziś stanęły panie: Monika Murawska – 25.52, Elżbieta Jabłońska – 27.30, Sandra Laudien – 28.29 i panowie: Robert Derda – 20.19, Adam Olejniczak – 21.09, Marek Jasiuchna – 21.23.
Dyplom zasłużonego biegacza, czyli udziału w 50 parkrunach otrzymała dziś Iwona Kołyszko, która przygodę z parkrunem zaczynała od maszerowania. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc i zapraszamy jak zwykle za tydzień.
Zespól parkrun Świnoujście
Autor notatki: Agnieszka Michalska
Fot.: Marcin Ruciński

Zobacz również

Rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na sprowadzenie ciała do Polski

Umarł dobry człowiek, kochający mąż i ojciec. Pochodził z małej miejscowości, był ojcem trójki dzieci, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.