Strona główna / Lokalne / Wyszła z domu i nie wróciła. Trwają poszukiwania zaginionej Wiktorii Gembka

Wyszła z domu i nie wróciła. Trwają poszukiwania zaginionej Wiktorii Gembka

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu prowadzą poszukiwania 14-letniej mieszkanki Świnoujścia – Wiktorii Gembka, która w dniu 03 października 2021 roku, około godziny 14:00 wyszła z domu do koleżanki, po czym miała kierować się na prom „Bielik”, a następnie na dworzec PKP, skąd o 18:50 miała odjechać pociągiem do Szczecina. Ze wstępnych informacji wynika, że zaginiona nie dotarła na pociąg.

– Zaginiona ma około 167 centymetrów wzrostu, brązowe oczy, długie czarne i proste włosy. W chwili wyjścia z domu posiadała przy sobie środki płatnicze w kwocie około 150 złotych oraz telefon komórkowy. Zaginiona ubrana była w spodnie jeansowe w kolorze jasnoniebieskim, czarną jeansową kurtkę bez ozdób i napisów oraz sportowe buty w kolorze czarnym. Ponadto, 14-latka posiadała czarną torebkę oraz dużą podróżną torbę na ramię – informuje sierż. Kamil Zwierzchowski ze świnoujskiej policji.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają jakiekolwiek informacje na temat jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu pod numerem telefonu 47-78-31-511.

 

Zobacz również

Umarła świnoujścianka. Przed śmiercią poprosiła o coś bardzo pożytecznego dla zwierząt

Zamiast kwiatów na mój grób – przekażcie datek na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu …

Jeden komentarz

  1. Już znaleziona, podaję wg informacji z internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.