Strona główna / Lokalne / AP Winkids gospodarzem rozgrywek ZZPN ,,Pierwsza Piłka”

AP Winkids gospodarzem rozgrywek ZZPN ,,Pierwsza Piłka”

W sobotę 2.10.2021 gospodarzem rozgrywek ZZPN ,,Pierwsza Piłka”  w dwóch kategoriach wiekowych Orlik Starszy (2011) oraz Żak (2013/2014) była AP Winkids.

Przy pięknej słonecznej pogodzie na stadionie w Świnoujściu przy ul. Jana Matejki o godz.10.00 zmagania rozpoczęli zawodnicy i zawodniczki w kat. Orlik Starszy. Gościliśmy drużyny: KS Prawobrzeże Świnoujście, KS Fala Międzyzdroje, Vineta Wolin oraz gospodarze AP Winkids. Mecze były rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym” po 25 minut każdy. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez firmę Remoblok. Wkrótce po rozgrywkach w kategorii Orlik o godzinie 13.00 została przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka przygotowana przez Champion’s Academy panią Justynę Czarnowską po której do rywalizacji przystąpili zawodnicy i zawodniczki w kat.Żak z drużyn: KS Prawobrzeże Świnoujście, KS Fala Międzyzdroje, AP Baltica Świnoujście I i II, AP RCR Międzyzdroje i gospodarze AP Winkids. Mecze były rozgrywane w systemie ,,każdy z każdym” po 15 minut każdy. Na zakończenie zostały wręczone pamiątkowe medale ufundowane przez Cafe Diem Restaurant. Podczas wszystkich meczy Żaków i Orlików mogliśmy obejrzeć wiele efektownych akcji, strzelonych bramek oraz tyle samo udanych interwencji bramkarskich we wszystkich drużynach. Podczas trwania turniejów zostało przeprowadzonych kilka konkursów z nagrodami przygotowanymi przez Unity Line i Powiatowy Urząd Pracy.

Dla wszystkich zawodników po wyczerpującej grze McDonald’s Świnoujście przygotował niespodziankę w postaci McWrap. O zdrowy i słodki poczęstunek zadbała Hurtownia Warzyw i Owoców Stef-Polbis, Pani Sylwia Marszałek, Państwo Konojaccy oraz rodzice naszych zawodników. Wsparcie techniczne otrzymaliśmy od MOPR Świnoujście, Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin, OsiR Wyspiarz. Opiekę medyczną podczas turnieju sprawował Pan Leszek Waga. Turniej przebiegł w formie festynu rodzinnego podczas którego przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie i obecności lidera Klubu Rodzica Zastępczego w Świnoujściu promowaliśmy ideę zostania rodzicem zastępczym / rodziną adopcyjną.

Dziękujemy firmom , instytucjom oraz osobom prywatnym za wsparcie: McDonald’s Świnoujście, Hurtownia Warzyw i Owoców Stef-Polbis, Cafe Diem Restaurant, Remoblok, Champion’s Academy, Świnoujska Akademia Karate Kyokushin, Unity Line, Powiatowy Urząd Pracy, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz, Pani Sylwia Marszałek, Pan Leszek Waga, Państwo Konojaccy, rodzice AP Winkids.

Zobacz również

Przytór. Tak teraz wygląda ulica Gradowa

Zakończyła się przebudowa ulicy Gradowej. Do końca stycznia wykonawca ma jeszcze usunąć usterki. To już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.