Strona główna / Lokalne / CEZiT. Jest wykonawca kolejnej inwestycji w tej szkole

CEZiT. Jest wykonawca kolejnej inwestycji w tej szkole

Świnoujska firma budowlana FOGT przeprowadzi modernizację wewnętrznych instalacji sanitarnych, przebudowę węzła c.o., wymianę oświetlenia oraz wybuduje instalację fotowoltaniczną na budynku Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki przy ulicy Gdyńskiej 26. To już kolejna inwestycja w tym obiekcie.

Wcześniej powstała nadbudowa istniejącego budynku, w której są nowe 3 sale wykładowe i zespół sal gastronomicznych z nowocześnie wyposażonym zapleczem kuchennym oraz zapleczem sanitarnym.  Powierzchnia użytkowa nadbudowanej części to niemal 730 metrów kwadratowych. Tuż obok powstał (powiązany ze szkołą łącznikiem) kompleks sportowy – rekreacyjny.

W tej chwili z kolei trwa termomodernizacja ścian zewnętrznych i stropodachu pierwotnej części budynku. Ta inwestycja jest dofinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2014 – 2020.

Kolejną inwestycją w tej szkole będzie modernizacja wewnętrznych instalacji sanitarnych, przebudowa c.o., wymiana oświetlenia i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku. W przetargu startowały dwie firmy. Umowa z wybranym wykonawcą zostanie podpisana na dniach. Na realizację zadania świnoujskie FOGT będzie miał 13 tygodni. Koszt to ponad 1,3 mln złotych brutto.

BIK Urząd Miasta Świnoujście

Zobacz również

Umarła świnoujścianka. Przed śmiercią poprosiła o coś bardzo pożytecznego dla zwierząt

Zamiast kwiatów na mój grób – przekażcie datek na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.