środa , 5 października 2022
Strona główna / Lokalne / Zawodnicy Sawer Thai Boxing Świnoujście walczą i zdobywają doświadczenie w Polsce

Zawodnicy Sawer Thai Boxing Świnoujście walczą i zdobywają doświadczenie w Polsce

Na gali Fight Store w Dobrej swoją walkę zwyciężył Grzegorz Tofil w kategorii -75 kg junior z zawodnikiem gospodarzy Fight Academy Dobra. 
Dwa tygodnie później na ogólnopolskiej lidze K-1 Rympał Na Fyrtlu 12 w Poznaniu zadebiutował Eryk Szychowski w kat. -71 kg. Jego przeciwnik z Punchera Wrocław zawiesił wysoko poprzeczkę i pokonał naszego zawodnika na punkty.
– Naszym ostatnim występem był mocno obsadzony, ogólnopolski turniej Polish Fighter Champion 24.10.2021 w Szczecinie. System pucharowy sprawił, że nasi zawodnicy stoczyli od jednej do trzech walk. STB Świnoujście reprezentowało Grzegorz Tofil -71 kg junior, Mateusz Procukiewicz -67 kg, Bartosz Kozłowski -75 kg, Mateusz Bogatko -75 kg oraz Michał Jezierski -86 kg. Do strefy medalowej dotarli Michał Jezierski, który przegrał walkę o brąz oraz Mateusz Bogatko, który po wyrównanym boju w finale swojej kategorii ostatecznie zdobył srebrny medal – mówi Rafał Sawerwain.
Treningi muay thai i K-1 kickboxing odbywają się w Świnoujściu przy ul. Matejki 35 oraz przy ul. Leśnej 17 w Międzyzdrojach. W STB ćwiczy młodzież oraz dorośli w każdym stopniu zaawansowania.

Zobacz również

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.