Strona główna / Lokalne / Minuta ciszy przed meczem Prawobrzeża Świnoujście z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Tak zawodnicy pożegnali swojego kolegę

Minuta ciszy przed meczem Prawobrzeża Świnoujście z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Tak zawodnicy pożegnali swojego kolegę

W sobotę odbył się pogrzeb 22-letniego Kacpra, który tragicznie zginął w świnoujskim porcie. Chłopak był także zawodnikiem Klubu Sportowego Prawobrzeże Świnoujście. Chwilę przed meczem, zawodnicy minutą ciszy oddali cześć swojemu koledze.

Na boisku przy ulicy Białoruskiej proporzec klubu sportowego opuszczono do połowy masztu i powieszono kir. W dniu pogrzebu Prawobrzeże Świnoujście zagrało mecz z zawodnikami klubu Wybrzeże Rewalskie Rewal.

– Mimo wielkiej tragedii jaka się wydarzyła, nasi zawodnicy zdecydowali się wyjść i zagrać z liderem rozgrywek Wybrzeżem Rewalskie Rewal – napisano na profilu facebookowym klubu.

Na moment przed meczem odczytano kondolencje złożone przez Posła na Sejm Artura Łąckiego, króry wsparł także rodzinę tragicznie zmarłego Kacpra.

Zobacz również

Mikołajkowy parkrun

Sobotni poranek zgromadził w Parku Zdrojowym sporą grupę Pań Mikołajowych i Panów Mikołajów blisko 50 …

2 komentarze

  1. Bardziej wypadało pójść na pogrzeb cała drużyną a nie zawiesić kir czy opuścić proporzec do połowy. Kondolencje dla rodziny

  2. Kondolencje dla rodziny. Kacper pozostaniesz w sercach wszystkich którzy cię znali. Spoczywaj w pokoju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.