Strona główna / Lokalne / Nie widział znaku – zapłaci 500 zł

Nie widział znaku – zapłaci 500 zł

Mimo typowo jesiennej pogody wciąż wielu turystów odwiedza nasze miasto. Niestety, wielu kierowców lekceważy obowiązujące znaki drogowe.

Powoduje to utrudnienia w ruchu i uprzykrza codzienne życie mieszkańców.

 Taka sytuacja ma miejsce na ulicy Słowackiego, gdzie kierowcy nie stosują się do znaku C-2 nakaz skrętu w prawo oraz do znaku B-1 zakaz ruchu – mówi Rafał Marciszewski, komendant Straży Miejskiej w Świnoujściu.

Kilku niefrasobliwym kierowców odczuło na własnej skórze, że typowa wymówka „nie widziałem znaku” nie skutkuje i zostało ukaranych przez funkcjonariuszy KMP Świnoujście oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Świnoujściu mandatami karnymi w wysokości do 500 zł.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

2 komentarze

  1. Ale BOHATEROWIE nagrody i medale trzeba Dać. W porę przypomnieli sobie o tej ulicy jak nie ma już turystów .Dlaczego nie byli tacy cwani w sezonie gdy samochody przejeżdżały sznurkiem jeden za drugim a zwłaszcza NIEMCY .Bohaterowie pewno w krzakach że strachu siedzieli.

  2. 𝗣𝘂𝗻𝗸𝘁 ➔ •

    Prywatna firma nie ma prawa nikogo karać…
    Nie znam nikogo, kto z taką firmą zawarłby umowę.
    Zresztą kto im dał prawo do kwestionowania naszych praw?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.